mytop.cz homeexpedice zásilekcenové porovnávačedesign pro webaplikace hp eshoperahp eshopera marketingdomeny a službyspotřební materiálanalýza

google moje firma hp eshoperasklik hp eshoperaklientská zona seznam hp eshoperahp eshopera ppc hitppc beefacebook power editorhp eshopera afillboxlinkedintwittermailchimpetarget hp eshoperahpe eshopera plna penezenkahp eshopera vratne penizehp eshopera skrzplacla

mail-komplet.cz

Mail-komplet.cz je nástroj pro automatickou rozesílku e-mailů, sběr kontaktů a tím tedy email marketing. Nabízí všechny standardní nástroje pro efektivní správu email marketingu.

link

smartemailing.cz

smartemailing.czje nástroj pro automatickou rozesílku e-mailů, sběr kontaktů a tím tedy email marketing. Nabízí všechny standardní nástroje pro efektivní správu email marketingu. Smartemailing.cz je jeden z prvních takovýchto nástrojů, které v ČR vznikly. Osobně ho používám a mohu jen doporučit.

link

Google merchant center

Google merchant center je nedílnou součástí reklamních kampaní na Google nákupy. Pomocí Google merchant center se vytvoří zdroj, který se následně propojí s Google AdWords. Po schválení zdroje můžete v Google AdWords aktivovat reklamní kampaně v Google nákupech (cenový srovnávač Google). Merchant center nabízí více funkcí, ale Google nákupy jsou jednoznačně pro e-shopy tou nejdůležitější.

link

google.cz/adwords

Google AdWords netřeba moc představovat. Jedná se o rozhraní pro správu veškerých reklamních kampaní na Google. V Google AdWords tedy spravujete jak klasické PPC ve vyhledávači, tak obsahovou bannerovou reklamu i remarketing. Nutno podotknout, že správa reklam je o něco složitější, než správa u Seznam.cz a v obou případech, pokud nejste zběhlí v PPC kampaních, doporučuji přenechat správu nějakému profesionálovi. Optimalizace PPC kampaní je náročný a složitý proces, který vyžaduje znalosti a zkušenosti. Až poté mohou být Vaše PPC kampaně dlouhodobě výdělečné.

link