mytop.cz homeexpedice zásilekcenové porovnávačedesign pro webaplikace hp eshoperahp eshopera marketingdomeny a službyspotřební materiálanalýza

nic.cz

Nic.cz je oficiální správce CZ domén. Nic.cz neslouží k registraci doménových jmen, ale pouze ke správě. Díky tomu si můžete na nic.cz ověřovat údaje a vlastníky jakékoliv CZ domény.

link

forpsi.com

Forpsi.com je jeden z více známých registrátorů CZ i zahraničních domén. Krom domén poskytuje forpsi.com komplexní hostingové služby. Výhodou je pohotová technická podpora i na telefonu a vcelku lidské ceny za domény a hostingové služby.

link

active24.cz

Active24.cz patří mezi přední poskytovatele hostinogvých služeb a registrátory domén. Velkou výhodou je pohotová technická podpora, která je k dispozici nonstop. Ceny domén i hostingu jsou udržovány v rámci lidským mezí. Dobrou funkcí, kterou oceňuji je instalace redakčních systémů dle výběru jedním kliknutím. Active24.cz využívám pro veškeré své projekty a jejich služby mohu vřele doporučit.

link

wedos.com

Wedos.com je jedním z více známých registrátorů domén a poskytovatelů hostingových služeb. Nevýhodou je omezená technická podpora, která sice funguje nonstop, ale pouze pomocí emailu. Pro schopného webmastera email technická podpora není problém, ovšem pro začátečníka je to nevhodné.

link