mytop.cz homeexpedice zásilekcenové porovnávačedesign pro webaplikace hp eshoperahp eshopera marketingdomeny a službyspotřební materiálanalýza

coggle.it

Coggle je online aplikace pro návrh struktury webových stránek. Velice jednoduše je možné tvořit rozsáhlé diagramy. Aplikace je vhodná při stavbě nového webového projektu nebo jeho optimalizaci. Coggle je aplikace zdarma, která vás překvapí kvalitou a množstvím užitečných funkcí. Coggle nabízí i možnost více funkcí v placené verzi.

link

drive.google.com

Google disk je perfektní online úložiště, kam můžete uploadovat jakékoliv soubory a sdílet je s kýmkoliv. Vše funguje pod přihlášením k Google účtu, díky čemuž lze ukládat sdílet i veškeré Google dokumenty a další soubory, které vznikají nejen v Google aplikacích.

link

smartsupp.com

Smartsupp je aplikace, díky které na Vašem webu snadno a rychle aktivujete online chat a zákaznickou podporu. Díky českým tvůrcům je aplikace kompletně v češtině a zahrnuje i perfektní zákaznickou podporu.

link

translate.google.cz

Google překladač není potřeba moc představovat. Překladač zvládne i dlouhé texty nebo e-maily s Vašimi zahraničními partnery. Pravdou je, že překladač není dokonalý a občas překládá dosti zvláštně, ale většina zahraničních partnerů s něčím takovým počítá a věřím, že mnozí jej také používají. Pomocí tohoto překladače jsem domlouval nákupy v Americe, Německu i Číně a vždy jsem se dohodl. Pro nejlepší výsledek nepoužívejte složitá slovní spojení a složitá česká slova.

link

mergado.cz

Mergado.cz je specializovaná aplikace na úpravy xml souborů pro cenové srovnávače. Díky Mergadu můžete provádět automatické změny v xml a aplikovat vlastní vytvořená pravidla. Také můžete využít transformování xml souboru, díky čemuž získáte ideální xml import pro každý srovnávač.

link

datadepo.cz

Datadepo.cz je rozsáhlá aplikace na správu a automatické úpravy produktových dat. Datadepo.cz Vám pomůže, pokud řešíte nějaký problém s produktovými a importními daty. velkou výhodou je fakt, že Datadepo umí pracovat s různými datovými soubory např. xml a csv a tyto soubory spojovat do jednoho výstupního souboru. Funkcí a využití je tolik, že zde nelze všechny vypsat.

link

socialsprinters.cz

Socialsprinters.cz je soubor několika různých aplikací, které můžete využít na svých firemních Facebook stránkách. Socialsprinters.cz obsahuje klasické a často vyhledávané aplikace pro Facebook, jako jsou soutěže, kvízy, různé informační záložky a formuláře. Aplikace se platí formou pronájmu, což je oproti zakázkové výrobě velice výhodné.

link

toggl.com

Toggl.com je aplikace pro záznam odpracovaného času. Lze vytvářet týmy a přidělovat úkoly dle klientů. Toggl.com je vhodný pro jednotlivce na volné noze i pro firmy s více zaměstnanci. Obstojný je i bezplatný režim, který je pro záznam času jednotlivce dostatečný. Vyzkoušel jsem mnoho podobných aplikací a tato mi přijde poměr cena/výkon jako jedna z nejlepších.

link

smallpdf.com

Smallpdf.com je snadná online aplikace pro převod různých souborů do jiných formátů. Je možné převádět mezi sebou soubory jako jsou PDF, Word i obrázky. Dobrou funkcí je možnost spojování několik PDF do jednoho souboru. Vyzkoušel jsem i nějaké české aplikace, ale tato mi přijde jako jedna z nejlepších. Ovládání je naprosto jednoduché, čeština ani není potřeba.

link

hootsuite.com

Hootsuite.com je skvělá aplikace pro správu více profilů a stránek na sociálních sítích najednou. Hootsuite.com Vám neuvěřitelně šetří čas při správě více stránek najednou. Další obrovskou výhodou je přehled ve Vámi používaných sociálních sítí, který touto aplikací získáte. V případě propojení s telefonem můžete na svém PC spravovat např. i Instagram.

link

youtube.com

YouTube.com není nutno moc představovat. Každý asi ví, že YouTube je největší video server na světě a jako takový má vysoký potenciál i při propagacích. Propagovat na YouTube můžeme pomocí vlastní tvorby videí nebo můžeme použít PPC reklamy, které se spravují v Google AdWords. Velkou výhodou jsou obrovské možnosti cílení reklam, které máme na YouTube k dispozici.

link

vimeo.com

Vimeo.com je uznávaný a kvalitní video server. V České republice není příliš užívaný, ale má velký přínos ve chvíli, kdy potřebujeme externí úložiště pro video, které zobrazujeme jen na našich stránkách. V placeném režimu má vimeo.com množství potřebných nastavení, které můžeme využít např. při prodeji online kurzů.

link